BAĞKUR BİLGİLENDİRME SİTESİ

Tahmini bağkur prim gün sayısı öğrenme ve borç sorgulama modüllerimizden kişisel bilgilerinize gerek kalmadan bilgi alabilirsiniz. Sitemizin resmi kurumlar ile bağlantısı bulunmamaktadır.

Gizlilik Politikamız

www.bagkurbilgisi.com sitemiz sayfalarımızda gezen kullanıcıların gizlilik ve güvenliklerine özen göstermektedir. Sitemiz içerisindenden fayfalanan sorgulama yapan ve bilgi paylaşımında bulunan kullanıcılarımızın hepsi bizim için değerlidir ve bu doğrultuda gereken önlemler alınmıştır.

Sitemiz Kayıt Biriktirmez

Bagkurbilgisi sitemiz kullanıcıların kişisel bilgilerini veya ip adreslerini hiçbir şekilde kayıt altında tutmaz. E devlet olmadan ücretsiz ve şifresiz yapılan bağkur sorgulama hizmetlerinde kullanıcıların sağlıklı bilgiler alabilmesi amacıyla yazılımcı arkadaşlarımız yazılım geliştirmiş ve sağlıklı bilgiler verilmesi amaçlanmaktadır. Sitemizdeki hiçbir modülde kişisel bilgilerin sisteme girilmesi söz konusu değildir. Bu anlamda güvenilir bir şekilde bagkurbilgisi sitemizde gezebilir sorgulama yapabilir ve aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz.

Sitemizde Bulunan Reklamlar

Sitemizin bazı bölümlerinde dünya genelinde resmi internet reklamı olarak kabul gören Google reklamları bulunmaktadır. Sitemizdeki reklamlar sitemizin sektörüne uygun olarak görüntülenmektedir. Fakat girmiş olduğunuz İP numaralarından yapılan internet gezintilerinde uygun olmayan sitelere girişten ötürü geçmiş reklamlar görüntülenebilmektedir. Bu durum bizimle alakalı bir durum olmayıp sorumluluğumuz bulunmamaktadır. 

Yönlendirme Bağlantıları

Sitemiz üzerinden yazılımsal olarak yapılamayan bazı sorgulama ve hesaplama işlemleri için resmi devlet sitelerine yönlendirmeler yapılabilmektedir. Yapılmakta olan bu yönlendirmeler tamamen kullanıcıların nitelikli bilgiler almasına yöneliktir. Fakat yönledirilmiş devlet siteleri ile alakalı sitemiz hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yönlendirme aşamasında sorun yaşanması virüs gelmesi halinde tarayıcınızı kapatarak önlem alabilirsiniz.

Bagkurbilgisi.com İçeriklerinin Kullanımı

www.bagkurbilgisi.com sitemizin içeriklerinin her biri Noterden onaylandıktan sonra yayımlanmaktadır. İçeriklerimizin asıl amacı kullanıcılarımıza sağlıklı bilgiler sunmaktır. Sitemizde yayımlanan içeriklerin hiç bir kamu kurum ve kuruluşuyla ilgisi bulunmamaktadır. Sayfamız üzerinden yapılan paylaşımlar ve sorgulama hizmetleri bilgi amaçlıdır. Sitemiz içerisindeki her türlü konunun, sorgulama sayfasının izinsiz olarak ya da kaynak gösterilmeden yayımlanması halinde avukatlarımızca gerekli hukuksal takip başlatılacaktır.

İletişim Bilgileri

www.bagkurbilgisi.com sitesi ile alakalı her türlü reklam verme, soru, görüş, öneri ve düşüncelerinizi bize facebook iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Bizlere gönderilen iletiler kısa süre içerisinde cevaplandırılarak sizlere iletilecektir.